Oddzielna sypialnia

Posiadanie oddzielnej sypialni, w której będziemy tylko wypoczywali i do której nie będą miały wstępu...

www.pik.legnica.pl

Posiadanie oddzielnej sypialni, w której będziemy tylko wypoczywali i do której nie będą miały wstępu inne osoby, z pewnością jest bardzo komfortowym rozwiązaniem. Warto więc podczas planowania rozkładu domu czy też mieszkania mieć to na uwadze.

Oczywiście, nie zawsze jest to możliwe, jednak warto przynamniej dokonać dokładnych pomiarów i sprawdzić, czy konkretnie w naszym przypadku nie ma na to szans. Nawet malutka, ale oddzielna sypialnia jest wartościowym rozwiązaniem.

Żeby maksymalnie wykorzystać jej przestrzeń, można na przykład wstawić do niej meble robione na wymiar. Pamiętajmy jednak o tym, że najważniejszym meblem, który ma się tam znaleźć, jest łóżko.

Lepiej jest zrezygnować na przykład z szafy wnękowej, żeby zmieścić w sypialni duże i wygodne łóżko, a także je odpowiednio ustawić, no bo to też ma przecież znaczenie dla naszego komfortu. Najlepiej by było, gdyby sypialnia miała charakter intymny, czyli żeby nie musiała spełniać dodatkowych funkcji i żebyśmy nie musieli zapraszać do nie przypadkowych osób.