Deweloper może mieć niesamowitą ofertę

www.kotel.com.pl

Z jednej strony, kiedy popatrzymy na nowe budownictwo może nam się wydawać, że wszyscy deweloperzy budują tak samo, a co się z tym wiąże, nie ma sensu, żebyśmy jakoś szczególnie zagłębiali się w to, co mają nam oni do powiedzenia. Jednak z drugiej strony niezwykle ważne jest to, że ta ich oferta może się bardzo między sobą różnić. Tym bardziej, że niejednokrotnie możemy trafić na ciekawe promocje u konkretnego dewelopera, a to oznacza, że naprawdę powinniśmy się przyjrzeć propozycjom, jakie będą nam tutaj przedstawiane.

Co możemy zyskać?

Warto popatrzeć na stronie dewelopera, na jakie promocje i usługi możemy u niego liczyć. Może się okazać, że będziemy mogli skorzystać z jego pomocy podczas wykańczania mieszkania, a więc sami nie będziemy musieli się niczym przejmować i będziemy mogli się wprowadzić na gotowe. Z drugiej strony może się okazać, że deweloper będzie miał dla nas promocję związaną z poleceniem mieszkania.

Jeśli ktoś kupi mieszkanie i powie, że to my mu je poleciliśmy, może się wówczas okazać, że sami za swoje będziemy mogli zapłacić trochę mniej, a ta pomniejszona kwota, będzie właśnie nagrodą za polecenie znajomemu tej nieruchomości. Czasami też deweloperzy organizują jakieś konkursy, wśród osób, które najszybciej wykupią mieszkania w nowo powstającym budynku, w których można wygrać ciekawe nagrody. Tak naprawdę takich propozycji jest sporo, a każda ma za zadanie przyciągnąć klientów, którzy zdecydują się kupić dane mieszkania.

Niektóre są ciekawe

Oczywiście rynek nieruchomości jest bardzo ciekawy. Dodatkowo posiada on wielu klientów, a to powoduje, że mamy na nim również wielu, prężnie działających deweloperów. Każdy z nich chce jak najwięcej klientów przeciągnąć na swoją stronę, dlatego nie powinniśmy być zaskoczeni tym, że mają oni przygotowane różne oferty i promocje, aby zachęcić potencjalnych kupców, do dłuższego pochylenia się nad tym, co oni mają nam do zaproponowania.

Jednak pamiętajmy też, że im dłużej jakieś mieszkania się nie sprzedają, tym te ich ceny zaczynają coraz bardziej spadać. Nie mniej, wówczas będziemy musieli wybrać z tego co zostanie i może się okazać, że te najciekawsze nieruchomości, zostaną już sprzedane. Warto porównać oferty między deweloperami.

Nie tylko w kontekście samej nieruchomości, którą nam proponują, ale również tego, jakie dodatkowe oferty zostały przez nich przygotowane i która z nich może nam się najbardziej spodobać. Tym bardziej, że mogą się one między sobą dość znacznie różnić.