Okno

Każde okno w naszym domu to teoretycznie jedynie otwór w ścianie, często z okiennicami, wypełnionymi...

www.hectorfaubel.net

Każde okno w naszym domu to teoretycznie jedynie otwór w ścianie, często z okiennicami, wypełnionymi szybą. Jeśli spojrzeć od strony użytkowej, to jednak okno w kuchni czy w salonie spełnia dosyć istotną rolę w każdym domu.

Jest źródłem naturalnego światła, powietrza, można zobaczyć jaka jest pogoda na zewnątrz albo podziewać widoki. Od gustu właściciela domu, w którym dane okno się znajduje zależy jak będzie ono wyglądać.

Aranżacje okna w salonie czy sypialni to kwestia indywidualna i każdy powinien zrobić je według własnego stylu. Możliwości jest wiele, w zależności od zaawansowania aranżacji można wykonać ją samemu albo zlecić osobom, zajmującym się tym zawodowo.

W magazynach wnętrzarskich jest mnóstwo pomysłów i inspiracji. Są zdjęcia gotowych aranżacji ale także obszerne opisy i instrukcje wykonania ciekawych elementów do dekoracji okna.

W domu o wnętrzu w dobrym smaku nie może zabraknąć ciekawej aranżacji okna, szczególnie w gościnnym salonie. Widoczna dekoracja z zewnątrz także może być estetyczną wizytówką domu.