Górski odpoczynek

www.dolnepowisle.pl

Sanok, Bieszczady, co warto zobaczyć w tych okolicach? Czy warto pojechać tam, żeby porządnie wypocząć? Oczywiście, że tak. Ci, którzy regularnie jeżdżą po górach wiedzą, że do takich pobytów nie da się porównać niczego. W górach zapominamy o całym świecie i rozkoszujemy się ich majestatem i pięknem.

Patrzymy tylko na szczyty, drzewa i zastanawiamy się nad wieloma rzeczami. A przy okazji oddychamy świeżym, górskim powietrzem. Warto pojechać na takie wakacje.

Dlaczego akurat w Bieszczady? Z pewnością będzie nam tam przyjemniej niż w Tatrach, bowiem nie są to aż tak bardzo oblegane góry. Jest tam zdecydowanie mniej turystów, a co za tym idzie więcej spokoju. No i Bieszczady są o wiele tańsze.

Znalezienie noclegu w Zakopanym jest kosztowne, w Sanoku, Krośnie czy Lesku już mniej. A góry są równie piękne, jak Tatry. Dodatkowo możemy wybrać się nad Solinę.

Każdy, kto tam był wie, jak duże wrażenie robi ta sztuczna zapora. Dlatego tez Bieszczady wydają się idealnym miejscem, aby wybrać się na górski odpoczynek.