Gdzie zaparkować samochód kempingowy?

Jazda samochodem kempingowym nie zawsze należy do najłatwiejszych. Sytuacja jest szczególnie utrudniona, jeśli musimy poruszać...

Jazda samochodem kempingowym nie zawsze należy do najłatwiejszych. Sytuacja jest szczególnie utrudniona, jeśli musimy poruszać się po wielkich miastach. Szczególnie trudno jest znaleźć miejsce parkingowe, które byłoby dostosowane do wymiarów pojazdu.

Najlepszym rozwiązaniem jest pozostawienie kampera na polu kempingowym. Wybierz taki kemping, który znajduje się w pobliżu miasta. Stamtąd łatwo dojechać do centrum innym środkiem transportu.

Możesz skorzystać z komunikacji miejskiej lub zabrać ze sobą rower. To idealny pomysł na zwiedzanie nowego miejsca. Jeśli chcesz zaparkować w mieście i zależy Ci na bezpieczeństwie Twojego kampera, wybierz strzeżone parkingi.

Nie wszystkie parkingi są jednak dostosowane do tak wielkich pojazdów, dlatego sprawdź, które umożliwiają takie parkowanie. Możesz wykorzystać także obrzeża miasta. Powinieneś znaleźć tam większy parking, na którym będziesz mógł zostawić swój pojazd.

Możesz wykorzystać parkingi przy supermarketach czy stacjach benzynowych. Do miasta będziesz mógł dojechać autobusem.