Ermenegildo Zegna

Ermenegildo Zegna – włoski dom mody założony w Trivero w 1910 roku przez Ermenegildo Zegna....

Ermenegildo Zegna – włoski dom mody założony w Trivero w 1910 roku przez Ermenegildo Zegna. Jest to jedna z najbardziej ekskluzywnych marek oferująca produkty dla mężczyzn przede wszystkim garnitury i obuwie skórzane.

Odzież tej marki jest wykonana z najlepszych materiałów ze starannością w każdym detalu to właśnie czyni z niej inną niż wszystkie. Ponieważ Ermenegildo zajmował się na początku swojej kariery tkactwem, materiałami na to zwracana jest wyjątkowa dbałość.

Oczywiście każdy klient może czuć się wyjątkowo i indywidualnie dzięki oferowanym usługom krawieckim jest możliwość zamówienia garnituru szytego na miarę – i nie tylko garnituru, ale jeśli klient chce skorzystać ze stałej oferty, jaką posiada marka może oczywiście skorzystać z usług krawieckich, ponieważ żadne ze spodni garniturowych nie są zakończone a wszystko po to by klient miał je dopasowane do indywidualnie do siebie te wszystkie niuanse tworzą otoczkę, dzięki której klient nie jest obsługiwany masowo – a na pewno się tak nie czuje.