Dokąd za granicę na wypoczynek na plaży?

Wiele Polaków wybiera wyjazd za granicę jako alternatywę dla wakacji nad Bałtykiem. Biura podróży oferują coraz ciekawsze kierunki w przystępnych cenach.

Krystalicznie czysta woda, piękne plaże i malownicze wybrzeże. Dokąd się wybrać, aby doświadczyć takich wakacji ? Najpopularniejszymi kierunkami w Europie są Włochy i Grecja.

Słoneczna pogoda i piękne plaże są również zagwarantowane w Turcji, Tunezji czy Egipcie. Jeśli mamy trochę większy budżet możemy sobie pozwolić na wczasy w Hiszpanii lub na Wyspach Kanaryjskich, gdzie można wypocząć nad malowniczym wybrzeżem.

Dla osób bojących się latać samolotem świetnym rozwiązaniem może być Chorwacja. Choć plaże nad Adriatykiem są kamieniste, nie powinno stanowić to większego problemu.

Biura podróży mają w swojej ofercie wycieczki autokarowe do tego kraju. Warto zwrócić uwagę, czy wybieramy się do większej miejscowości, w której życie nocne będzie tętnić oraz czy mamy ciekawe atrakcje turystyczne do zwiedzenia.

Jak widać, pomysłów na wczasy za granicą jest wiele. Wystarczy udać się do biura podróży i wybrać odpowiednią ofertę dla siebie i swojej rodziny.